Home

Whitney Dreptunghi Gloată ferencvaros handbal tind Atotputernic livre

Video | Vipers - Ferencvaros 28-24, în finala EHF Champions League!  Spectacol total în Final Four
Video | Vipers - Ferencvaros 28-24, în finala EHF Champions League! Spectacol total în Final Four

European Handball Federation - FTC-Rail Cargo Hungaria

Delo Champions League / CSM București îi administrează lui Ferencvaros  prima înfrângere – Handbal Mania
Delo Champions League / CSM București îi administrează lui Ferencvaros prima înfrângere – Handbal Mania

CSM București - Ferencvaros 30-24, în grupa A din Liga Campionilor la  handbal feminin! Cristina Neagu, magnifică
CSM București - Ferencvaros 30-24, în grupa A din Liga Campionilor la handbal feminin! Cristina Neagu, magnifică

Handball - Fradi.hu

Video | Ferencvaros – Rapid, ACUM, la Digi Sport 4.

Rapid, revenire superbă în deplasare cu Ferencvaros în Liga Campionilor!  Giuleștencele au scos un punct mare - Eurosport
Rapid, revenire superbă în deplasare cu Ferencvaros în Liga Campionilor! Giuleștencele au scos un punct mare - Eurosport

CSM București, învinsă de echipa maghiară Ferencvaros în Liga Campionilor  la handbal feminin
CSM București, învinsă de echipa maghiară Ferencvaros în Liga Campionilor la handbal feminin

Kristiansand - Ferencvaros 28-24, finala Ligii Campionilor la handbal  feminin. Încă un trofeu adus de Lunde
Kristiansand - Ferencvaros 28-24, finala Ligii Campionilor la handbal feminin. Încă un trofeu adus de Lunde

Handbal feminin: Victorie clară pentru CSM Bucureşti, cu Ferencvaros, în  Liga Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Victorie clară pentru CSM Bucureşti, cu Ferencvaros, în Liga Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Handbal feminin: Rapid a obţinut un egal cu Ferencvaros (24-24), în  deplasare, în Liga Campionilor | replicaonline.ro
Handbal feminin: Rapid a obţinut un egal cu Ferencvaros (24-24), în deplasare, în Liga Campionilor | replicaonline.ro

CSM București - Ferencvaros 27-21. Victorie importantă pentru "tigroaice"  în fața liderului grupei | Sport.ro
CSM București - Ferencvaros 27-21. Victorie importantă pentru "tigroaice" în fața liderului grupei | Sport.ro

BUCURESTI - HANDBAL - DELO EHF CHAMPIONS LEAGUE - CSM BUCURESTI - FTC-RAIL  CARGO UNGARIA - 20 NOI 2021 - Inquam Photos
BUCURESTI - HANDBAL - DELO EHF CHAMPIONS LEAGUE - CSM BUCURESTI - FTC-RAIL CARGO UNGARIA - 20 NOI 2021 - Inquam Photos

Handbal feminin: Rapid a obţinut un egal cu Ferencvaros (24-24), în  deplasare, în Liga Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Rapid a obţinut un egal cu Ferencvaros (24-24), în deplasare, în Liga Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Finală cu totul neașteptată. Kristiansand o bate pe Gyor, iar Ferencvaros  trece în ultimele secunde de Esbjerg. Tensiune maximă la Budapesta după o  zi dramatică în Final Four - Playsport
Finală cu totul neașteptată. Kristiansand o bate pe Gyor, iar Ferencvaros trece în ultimele secunde de Esbjerg. Tensiune maximă la Budapesta după o zi dramatică în Final Four - Playsport

Champions League | Rapid, egal dramatic cu Ferencvaros, în Ungaria.  Româncele au ratat victoria pe final | Handbal | iAM SPORT
Champions League | Rapid, egal dramatic cu Ferencvaros, în Ungaria. Româncele au ratat victoria pe final | Handbal | iAM SPORT

Ferencvaros - Rapid, în etapa 4 din Liga Campionilor. Revenire  spectaculoasă și final dramatic - Fanatik.ro
Ferencvaros - Rapid, în etapa 4 din Liga Campionilor. Revenire spectaculoasă și final dramatic - Fanatik.ro

BUCURESTI - HANDBAL - CSA STEAUA - FERENCVAROS BUDAPESTA - 27 SEP 2022 -  Inquam Photos
BUCURESTI - HANDBAL - CSA STEAUA - FERENCVAROS BUDAPESTA - 27 SEP 2022 - Inquam Photos

Handbal | Vipers Kristiansand a învins Ferencvaros în finala Ligii  Campionilor. ”Viperele” au câștigat al treilea trofeu consecutiv!
Handbal | Vipers Kristiansand a învins Ferencvaros în finala Ligii Campionilor. ”Viperele” au câștigat al treilea trofeu consecutiv!

Vipers - Ferencvaros 28-24. Vipers a câştigat, pentru a treia oară la rând,  Liga Campionilor la handbal feminin! - Antena Sport
Vipers - Ferencvaros 28-24. Vipers a câştigat, pentru a treia oară la rând, Liga Campionilor la handbal feminin! - Antena Sport